RN731JTTD9200C25
MFR.Part #
RN731JTTD9200C25
JLCPCB Part #
C4133254
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 920Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS