RN731JTTD91R0B50
MFR.Part #
RN731JTTD91R0B50
JLCPCB Part #
C4224481
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 91Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS