RN731JTTD91R0B25
MFR.Part #
RN731JTTD91R0B25
JLCPCB Part #
C186371
Description
63mW 75V 91Ω ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS