RN731JTTD9102F50
MFR.Part #
RN731JTTD9102F50
JLCPCB Part #
C4006095
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 91kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS