RN731JTTD9101B25
MFR.Part #
RN731JTTD9101B25
JLCPCB Part #
C186416
Description
-55℃~+155℃ 63mW 75V 9.1kΩ ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS