RN731JTTD9101B10
MFR.Part #
RN731JTTD9101B10
JLCPCB Part #
C4267991
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 9.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS