RN731JTTD9101A10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD9101A10
JLCPCB Part #
C4307480
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 63mW 9.1kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS