RN731JTTD9100F50
MFR.Part #
RN731JTTD9100F50
JLCPCB Part #
C7057317
Description
-55℃~+155℃ 63mW 910Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS