RN731JTTD9100D50
MFR.Part #
RN731JTTD9100D50
JLCPCB Part #
C4116044
Description
-55℃~+155℃ 63mW 910Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS