RN731JTTD9092F25
MFR.Part #
RN731JTTD9092F25
JLCPCB Part #
C4262256
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 90.9kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS