RN731JTTD9092C50
MFR.Part #
RN731JTTD9092C50
JLCPCB Part #
C3996417
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 90.9kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS