RN731JTTD9091D10
MFR.Part #
RN731JTTD9091D10
JLCPCB Part #
C4351841
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 9.09kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS