RN731JTTD9091B10
MFR.Part #
RN731JTTD9091B10
JLCPCB Part #
C4266248
Description
-55℃~+155℃ 63mW 9.09kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS