RN731JTTD9091A10
MFR.Part #
RN731JTTD9091A10
JLCPCB Part #
C3943915
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 9.09kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS