RN731JTTD9090C25
MFR.Part #
RN731JTTD9090C25
JLCPCB Part #
C4025613
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 909Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS