RN731JTTD89R8D50
MFR.Part #
RN731JTTD89R8D50
JLCPCB Part #
C4338166
Description
-55℃~+155℃ 63mW 89.8Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS