RN731JTTD8981D10
MFR.Part #
RN731JTTD8981D10
JLCPCB Part #
C4050942
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 8.98kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS