RN731JTTD8980D10
MFR.Part #
RN731JTTD8980D10
JLCPCB Part #
C3950200
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 898Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS