RN731JTTD8870D10
MFR.Part #
RN731JTTD8870D10
JLCPCB Part #
C4169735
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 887Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS