RN731JTTD87R6D50
MFR.Part #
RN731JTTD87R6D50
JLCPCB Part #
C4553491
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 87.6Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS