RN731JTTD87R6C50
MFR.Part #
RN731JTTD87R6C50
JLCPCB Part #
C4092104
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 87.6Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS