RN731JTTD8762F25
MFR.Part #
RN731JTTD8762F25
JLCPCB Part #
C4122765
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 87.6kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS