RN731JTTD8762B50
MFR.Part #
RN731JTTD8762B50
JLCPCB Part #
C3990739
Description
-55℃~+155℃ 63mW 87.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS