RN731JTTD8761A25
MFR.Part #
RN731JTTD8761A25
JLCPCB Part #
C4264833
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 8.76kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS