RN731JTTD8761A05
MFR.Part #
RN731JTTD8761A05
JLCPCB Part #
C4315889
Description
-55℃~+155℃ 63mW 8.76kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS