RN731JTTD8760B10
MFR.Part #
RN731JTTD8760B10
JLCPCB Part #
C3931042
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 876Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS