RN731JTTD8662D100
MFR.Part #
RN731JTTD8662D100
JLCPCB Part #
C4310276
Description
-55℃~+155℃ 63mW 86.6kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS