RN731JTTD8662C50
MFR.Part #
RN731JTTD8662C50
JLCPCB Part #
C4178380
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 86.6kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS