RN731JTTD8661C25
MFR.Part #
RN731JTTD8661C25
JLCPCB Part #
C3913961
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 8.66kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS