RN731JTTD8661B10
MFR.Part #
RN731JTTD8661B10
JLCPCB Part #
C4291575
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 8.66kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS