RN731JTTD8661A05
MFR.Part #
RN731JTTD8661A05
JLCPCB Part #
C4108110
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 8.66kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS