RN731JTTD8660F100
MFR.Part #
RN731JTTD8660F100
JLCPCB Part #
C4064134
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 866Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS