RN731JTTD8562F100
MFR.Part #
RN731JTTD8562F100
JLCPCB Part #
C4283091
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 85.6kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS