RN731JTTD8561F25
MFR.Part #
RN731JTTD8561F25
JLCPCB Part #
C4274475
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 8.56kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS