RN731JTTD8561F10
MFR.Part #
RN731JTTD8561F10
JLCPCB Part #
C4083186
Description
-55℃~+155℃ 63mW 8.56kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS