RN731JTTD8561D100
MFR.Part #
RN731JTTD8561D100
JLCPCB Part #
C4311125
Description
-55℃~+155℃ 63mW 8.56kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS