RN731JTTD8560D100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD8560D100
JLCPCB Part #
C6982421
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 63mW 856Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS