RN731JTTD8560B10
MFR.Part #
RN731JTTD8560B10
JLCPCB Part #
C4344316
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 856Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS