RN731JTTD8452D100
MFR.Part #
RN731JTTD8452D100
JLCPCB Part #
C4229347
Description
-55℃~+155℃ 63mW 84.5kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS