RN731JTTD8452C25
MFR.Part #
RN731JTTD8452C25
JLCPCB Part #
C4320593
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 84.5kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS