RN731JTTD8451D50
MFR.Part #
RN731JTTD8451D50
JLCPCB Part #
C4070568
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 8.45kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS