RN731JTTD8451A25
MFR.Part #
RN731JTTD8451A25
JLCPCB Part #
C4004729
Description
-55℃~+155℃ 63mW 8.45kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS