RN731JTTD8451A10
MFR.Part #
RN731JTTD8451A10
JLCPCB Part #
C4324081
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 8.45kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS