RN731JTTD8450F25
MFR.Part #
RN731JTTD8450F25
JLCPCB Part #
C3994449
Description
-55℃~+155℃ 63mW 845Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS