RN731JTTD8351D25
MFR.Part #
RN731JTTD8351D25
JLCPCB Part #
C4213786
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 8.35kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS