RN731JTTD82R5F25
MFR.Part #
RN731JTTD82R5F25
JLCPCB Part #
C3964467
Description
-55℃~+155℃ 63mW 82.5Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS