RN731JTTD82R5F100
MFR.Part #
RN731JTTD82R5F100
JLCPCB Part #
C4093825
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 82.5Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS