RN731JTTD8251D50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD8251D50
JLCPCB Part #
C4195506
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 8.25kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS