RN731JTTD8250F50
MFR.Part #
RN731JTTD8250F50
JLCPCB Part #
C4114409
Description
-55℃~+155℃ 63mW 825Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS