RN731JTTD8250D100
MFR.Part #
RN731JTTD8250D100
JLCPCB Part #
C4164938
Description
-55℃~+155℃ 63mW 825Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS